ניו ג'רזי

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- ניו ג'רזי

נכס למכירה בניו ג 'רזי

ניו ג'רזי ניו ג'רסי מדינת ארצות הברית, הנמצאת בחלק הצפוני-מזרחי של המדינה (האטלנטי); היא גובלת בצפון מזרח מדינת ניו יורק, ממזרח לאוקיינוס ​​האטלנטי, מדרום לדלוור, ממערב ומצפון מערב על ידי פנסילבניה. נהר ההדסון מהווה חלק מהגבול הצפון-מזרחי, נהר דלאוור ומפרץ של אותו שם מסמנים את הגבולות הדרומיים והצפון-מערביים. ארצות הברית של אמריקה, הממוקם בחלק הצפוני-מזרחי של המדינה (האטלנטי); היא גובלת בצפון מזרח מדינת ניו יורק, ממזרח לאוקיינוס ​​האטלנטי, מדרום לדלוור, ממערב ומצפון מערב על ידי פנסילבניה. נהר ההדסון מהווה חלק מהגבול הצפון-מזרחי, נהר דלאוור והסימון ההומאנימי, הדרום והצפון-מערבי.
אתה לא בטוח אם זה מקום מעניין שבו ציד עבור מכירת נכס בניו ג 'רזי, אבל אם אתה קורא את התיאור שלנו, סקירה שוק הנדל"ן אתה יכול לקבל מושג על זה.

ניו ג'רזי היא מצפון מזרח המדינה של ארה"ב עם כ 130 קילומטרים של קו החוף האטלנטי. הבירה היא Trenton אבל הערים הגדולות על ידי האוכלוסייה הם ניוארק וג'רזי סיטי. ב ליברטי סיטי שבו ליברטי סטייט פארק ממוקם, משם מעבורות לעזוב את האי אליס הסמוך יש המוזיאון ההיסטורי של ההגירה ואת פסל איקוני החירות.

באביב שוק הנדל"ן הגיע לנקודה טובה כמו בשנת 2017 המניות הן צמודות מחירי הבתים חזקים. אי ודאות לגבי מסים חדשים והשתתפות עצמית של נכסים ששולמו מראש הניעו כמה מוכרים למצוא דרך להמתין, אספקה ​​מוגבלת, והניעו לרוכשי דירות בניו ג'רזי לתהות אם יש הקלה באופק.
הנה 4 מגמות נדל"ן ניו ג 'רזי לדעת אם אתה מחפש נכסים למכירה בניו ג' רזי עבור 2018.

שינויים במס האחרונות הם שמירה על כמה המוכרים של נכסים למכירה בניו ג 'רזי בצד.

ניו ג 'רזי יש את שיעור המס הגבוה ביותר רכוש, או את הסכום הממוצע של נכסים למגורים כי הוא שילם בפועל כאחוז מערכו של הבית.

מחירי הנדל"ן למכירה בניו ג'רזי ממשיכים לעלות.
מלאי מופחת תומך מחירי הבתים בניו ג 'רזי. הביקוש המוקדם לשוק האביב בשנת 2018 מראה ביקוש חזק לבתים, שניים במונחים של צמיחה נמרצת בשוק עבודה בריא.

למרות שיעורי המשכנתא צפויים להגדיל בשנת 2018, הם נשארים נמוכים היסטורית. השיעורים השוטפים על משכנתאות קבועים של 30 שנה הם סביב 4.5.

בירת המדינה ואת המחוז, Trenton הוא בתקופה של התעוררות ענקית. התחדשות נרחבת וצמיחה חדשה בשנים האחרונות תרמו להופעתו כמרכז מסחרי ומרכזי מרכזי ומקום אידיאלי שבו ניתן להתחיל את החיפוש שלך על נכס למכירה בניו ג'רזי. מגוון של שכונות מציע מספר רב של אפשרויות דיור, ורבים נמשכים אל הבתים הישנים מוזר זמין במחירים מתונים.

תמריצי מס וארגוני תמיכה בשכונה חזקה מעודדים מגמה זו להתחדשות. טרנטון מציעה נכס מצוין למכירה בניו ג'רזי, אבל גם בתי ספר טובים מאוד ושפע יתר של שירותי תרבות, החל הסימפוניה לתיאטרון למוזיאונים ברמה עולמית.

  •  
    מעבר לניו ג'רזי. גרים ולחיות בניו ג 'רזי

        ניו ג'רזי: אחד היעדים עם "זהות תרבותית מטורפת, היא המדינה המאוכלסת בצפיפות ביותר בארצות הברית של אמריקה. העיר המאוכלסת בצפיפות ביותר, ניוארק, עם 500,000 תושביה, אפשרה לאומה הזאת לקבל את הכינוי של "מדינת גן". הודה בכך: לעתים קרובות רצית לעבור למצב כזה, ואולי לנסות למצוא את פינת השלווה המ ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 34366

מכירה אחר (מגורים), ניו ג'רזי, Bergen County, Hasbrouck Heights, 27 Division Ave

1,752,252.97ILS
מכירה
אחר (מגורים)

175.59 m²
יפה 4 חדרי שינה 3 בית אמבטיה בשכונה משפחתית מדהימה, רק קילומטרים מ NYC. ממוקם באופן אידיאלי בסוף רחוב שקט מאוד, רצוי. קרוב לכל שדרות בשדרה, עם תחנת או...
Cod. 3489

מכירה וילה, ניו ג'רזי, Newark, Newark, Newark

11,037,813.96ILS
מכירה
וילה

390 m²
למכירה, מפרץ רחב בלא הפרעה
UNAVAILABLE
Cod. 3488

מכירה וילה, ניו ג'רזי, Trenton, Trenton, Trenton

20,330,460.04ILS
מכירה
וילה

547 m²
למכירה
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB